سوالاتی که اغلب کاربران میپرسند

برای اولین بار در جهان تیم مهندسی ، سخت افزاری و نرم افزاری ما با کمک مشاوران حرفه ایی بیو مکانیک و کارشناسان بین المللی ورزشی با تلاش بسیار توانستند این دستگاه را با بالاترین استانداردهای جهانی در زمینه تمرینات ورزشی به دنیا عرضه نمایند . که درباره این دستگاه مطالب و مقاله های متعددی در مجلات معتبر بین المللی منتشر گردیده است .

با توجه به اینکه از طریق درگاههای بانکهای رسمی کشورتان مبالغ واریز می گردد پس اطلاعات کارتهای اعتباری شما محفوظ می ماند و امکان ثبت اطلاعات در هیچ درگاهی ذخیره نمی گردد .

شما می توانید از طریق پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب بانکی و نیز از طریق دستگاههای خود پرداز واریزی های خود را انجام دهید .

بله ، این دستگاه دارای یکسال خدمات پس از فروش می باشد که شما می توانید شرایط وارانتی را در قسمت مربوطه مطالعه فرمایید.

باطری این دستگاه به گونه ایی طراحی شده است که قابلیت نگهداری شارژ را بین 6 الی 8 ساعت تمرین دارا می باشد.

این دستگاه می تواند تقریبا بجز شنا کردن هر چیز دیگری مانند عرق کردن ، شستشو و یا آب پاشیدن بر روی آن را محافظت نماید.

توسط یک کابل USB که به دستگاه متصل می گردد امکان شارژ کردن فراهم گردیده است.

سیستم عامل های IOS و Android این دستگاه را پشتیبانی می کنند.

هرگز، مواد تشکیل دهنده این دستگاه ضد حساسیت می باشد.

بله ، در دو سایز معمولی و بزرگ موجود می باشد.

شما به راحتی با استفاده از صابون و آب گرم می توانید دستگاه را تمیز نمایید . نکته مهم آنکه قبل از تمیز کردن دستگاه شما حتما باید خاموش باشد.

شما به یک دستگاه PUSH و نرم افزار مخصوص آن نیاز دارید و در صورتی که شما مربی هستید ما یک پرتال اینترنتی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید برنامه های ورزشکاران خود را مدیریت و بر عملکرد آنها نظارت داشته باشید.

بله ، این دستگاه به گونه ایی طراحی شده است که هیچ اطلاعتی را از دست نمی دهد مگر اینکه دستگاه و یا موبایل شما خاموش شده باشد و یا ارتباط قطع شده باشد که شما می توانید وصل بودن دستگاه را ز طریق چراغ چشمک زن روی دستگاه متوجه شوید.

این دستگاه در کشور کانادا طراحی و ساخته شده است.

با توجه به اینکه تمرکز بر روی تجزیه و تحلیل تمرینات و پیگیری اهداف می باشد استفاده از یک دستگاه را در یک زمان پیشنهاد می کنیم که این موضوع بر کیفیت حرکات و نتایج بدست آمده بسیار مهم می باشد.

شما می توانید سوالات خود را به ایمیل Info@Pushband.ir ارسال نمایید.

بعد از اتمام مراحل خرید یک کد در اختیار شما قرار میگیرد که شما می توانید خرید خود را از طریق سایت پیگیری نمایید.

زمان تحویل کالا پس از تسویه حساب کامل ، سه هفته کاری می باشد.